انتصاب دکتر مسعود برومند به عنوان معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی “دکتر مسعود برومند” را به سمت معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم منصوب کرد. دکتر برومند فارغ التحصیل دوره دکتری مهندسی مکانیک (توربوماشین) از دانشگاه کرانفیلد انگلستان، و دانشیار دانشکده مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. وی تاکنون راهنمایی و مشاوره بیش از ۶۰ رساله دکتری تخصصی و پایان نامه کارشناسی ارشد را برعهده داشته و حدود ۴۰ مقاله علمی و پژوهشی در مجلات معتبر داخلی و بین‌المللی به چاپ رسانده است. فعالیت به عنوان مدیر گروه، معاون آموزشی و رئیس دانشکده مهندسی هوافضای دانشگاه امیرکبیر، و معاونت توسعه صنایع پیشرفته سازمان گسترش و نوسازی ایران از جمله سوابق علمی و مدیریتی وی به شمار می رود.

موسسه مطالعات و مدیریت جامع و تخصصی جمعیت کشور انتصاب شایسته جناب آقای دکتر برومند را به سمت معاون محترم پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون ایشان در جهت رشد و شکوفایی جامعه علمی کشور را آرزومند است.

همچنین موسسه لازم میداند از زحمات و حمایتهای ارزشمند جناب آقای دکتر وحید احمدی در دوران تصدی معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم سپاسگزاری نماید. رهنمودهای مفید ایشان پشتوانه ارزشمندی برای انجام فعالیتهای راهبردی موسسه مطالعات جمعیتی در دوران اخیر بوده است.